MENU
Biuro sprzedaży: +48 61 853 41 00 503 03 85 78
Jesteś tu:
Strona głównaOfertaAktualnościNowa odsłona Czapur!

Aktualności

  Nowa odsłona Czapur!

  Zapoznaj się z najnowszą ofertą mieszkań na sprzedaż, które powstaną w ramach Osiedla Leśnego V.

  Rozpoczęliśmy właśnie proces rezerwacji kolejnych 18 mieszkań, które powstaną w ramach V etapu Osiedla Leśnego. Wszystkie mieszkania posiadają miejsce postojowe w podziemnej hali garażowej oraz pomieszczenie gospodarcze. Nieruchomosci usytuowane na parterze mają oczywiście dostęp do ogródka o pow. 30-60m2, natomiast te na piętrze posiadają przestronny balkon. Jeden lokal na piętrze będzie posiadał ogród o pow. 140 m2.
  Nowe nieruchomości to projekty, które były już dostępne i w bardzo krótkim czasie znalazły właścicieli. Dzięki temu, że już wcześniej mieliśmy je w ofercie, Klienci zainteresowani nowymi segmentami, mogą wybrać się na budowę i zobaczyć na żywo ten rodzaj zabudowy.
  Prace budowlane rozpoczną się jeszcze latem, natomiast termin realizacji przewidziany jest na II kwartał 2014 r. Niewątpliwie dużym atutem nowych nieruchomości jest ich niska cena. Mieszkania na parterze dostępne są już od 230 000 zł brutto, natomiast na piętrze od 235 000 zł brutto.
  To jednak nie wszystko, ponieważ w naszej ofercie znajdują się jeszcze ostatnie wolne mieszkania 4-pokojowe o powierzchni 63m2 w cenie 216 000 zł brutto, których termin realizacji przypada na październik tego roku.

  Zapraszamy do zapoznania się z całościową ofertą mieszkań dostępnych na Osiedlu Leśnym V tutaj.  Powrót do listy