MENU
Biuro sprzedaży: +48 61 853 41 00 503 03 85 78

Firma

  OSIEDLE POZNAŃSKIE

  Inwestycja OSIEDLE POZNAŃSKIE  realizowana jest przez doświadczonego i obecnego na wielkopolskim rynku od ponad 10 lat dewelopera. Jak dotąd spółka sprzedała blisko 1200 domów i mieszkań przez co jest jednym z najszybciej rozwijających się deweloperów w regionie. Firma oferuje atrakcyjne zlokalizowane inwestycje, korzystne ceny oraz standard wykończenia na najwyższym poziomie.

  Family House generalny wykonawca nowej prezentowanej inwestycji należy obecnie do najmocniejszych i najszybciej rozwijających się firm budowlanych w Poznaniu. Spółka specjalizuje się w segmencie popularnym – tanich mieszkaniach o wysokim standardzie wykończenia. A wszystko dzięki temu, że jako jedna z nielicznych na poznańskim rynku od początku łączy działalność deweloperską z budowlaną, a zatem nie tylko prowadzi sprzedaż mieszkań, lecz także buduje wszystkie swoje inwestycje. W ten sposób w pełnym zakresie czuwa nad poprawnością prowadzonych prac i daje Klientom gwarancję terminowości oraz profesjonalizmu. Spółka nie zleca budowy zewnętrznym firmom, co ogranicza koszty i sprawia, że oferowane mieszkania są starannie wykończone, a przy tym tanie.

  Osiedle Poznańskie czyli nasza najnowsza propozycja skierowana jest do szerokiej grupy odbiorców. Nasi specjaliści ds. nowych inwestycji  i projektanci przygotowali doskonałe rozwiązanie dla rodzin poszukujących własnych nowoczesnych mieszkań, singli czy inwestorów stawiających na lokowanie swojego kapitału właśnie w obszarze nieruchomości.

  To co wyróżnia nasze inwestycje zaraz bo bezkonkurencyjnej na rynku cenie to bez wątpienia urokliwa i ciekawa lokalizacja. „BLISKO CENTRUM ALE TUŻ PRZY LESIE” to hasło, które w krótki i zwięzły sposób idealnie definiuje lokalizacje naszej nowej inwestycji. 

  Osiedle Poznańskie to kompleks 36 czterokondygnacyjnych budynków usytułowanych na skraju lasu. Nowoczesna architektura, podziemne hale garażowe i praktycznie zaprojektowane mieszkania wraz z balkonami stanowią atrakcyjną ofertę dla poszukujących wyjątkowego mieszkania w doskonałej cenie!

   

  Zobacz dotychczasowe realizacje inwestycji Spółki Family House!

  http://www.familyhouse.pl/images/galerie/maszyny/04.jpg