MENU
Biuro sprzedaży: +48 61 853 41 00 503 03 85 78
Jesteś tu:
Strona głównaFirmaHistoria spółki

Historia spółki

  Spółka Family House jest obecna na wielkopolskim rynku nieruchomości od 2006 roku. Przez ten okres sprzedała blisko 1200 domów i mieszkań, przez co jest jednym z najszybciej rozwijających się deweloperów w regionie. Firma oferuje atrakcyjne lokalizacje inwestycji, korzystne ceny oraz standard wykończenia na najwyższym poziomie.

  Family House należy obecnie do najmocniejszych i najszybciej rozwijających się firm budowlanych w Poznaniu. Spółka specjalizuje się w segmencie popularnym – tanich mieszkaniach o wysokim standardzie wykończenia. A wszystko dzięki temu, że jako jedna z nielicznych na poznańskim rynku od początku łączy działalność deweloperską z budowlaną, a zatem nie tylko prowadzi sprzedaż mieszkań, lecz także buduje wszystkie swoje inwestycje. W ten sposób w pełnym zakresie czuwa nad poprawnością prowadzonych prac i daje Klientom gwarancję terminowości oraz profesjonalizmu. Spółka nie zleca budowy zewnętrznym firmom, co ogranicza koszty i sprawia, że oferowane mieszkania są starannie wykończone, a przy tym tanie.

  Family House tworzy kilkuset wysoko wykwalifikowanych pracowników oraz sprawdzonych wykonawców, między innymi: murarzy, cieśli, operatorów maszyn, kierowców, elektryków, którzy swoją pracą w ogromnym stopniu przyczyniają się do wysokiej sprzedaży mieszkań w Poznaniu, które oferuje deweloper Family House. Firma dysponuje również własnym parkiem maszynowym, wyposażonym w: koparki, ładowarki, ciężarówki, wywrotki, podnośniki teleskopowe, pompy do betonu, walce wibracyjne, koparko - ładowarki.

  Spółka łączy w sobie tradycję oraz nowoczesność - co pozwala spełnić oczekiwania zarówno starszego jak i młodszego pokolenia. Przy każdym swoim projekcie przywiązuje wielką wagę do funkcjonalności i wygody, jednocześnie dbając o wysoki poziom architektury. Klienci doceniają również standard wykończenia oferowanych lokali, za który spółka otrzymała wiele nagród.

  Spółka pragnie spełnić oczekiwania przyszłych nabywców, stąd każdy Klient ma możliwość wyboru spośród wielu opcji dodatkowych przy zakupie własnej inwestycji.

  Film o firmie Family House z roku 2012