MENU
Biuro sprzedaży: +48 61 853 41 00 503 03 85 78
Jesteś tu:
Strona głównaPartnerzy

KOMANDOR WIELKOPOLSKA S.A.

  Komandor jest wiodącym producentem systemów drzwi do szaf, garderób oraz zabudowy wnęk. Ponad 20 letnie doświadczenie w projektowaniu nowatorskich rozwiązań i produkcji, własny dział badawczy i konstrukcyjny, ciągłe podnoszenie jakości stawiają firmę Komandor w pozycji lidera.

  Bogata gama wzorów i kolorów systemów Komandor oraz różnorodność wypełnień pozwala na komponowanie dowolnych i oryginalnych zestawień w każdym pomieszczeniu.

  Jednak Komandor to nie jedynie szafy. W naszej ofercie znajdą Państwo także szeroki wybór łóżek, komód, stołów, szafek. Na Państwa życzenie jesteśmy w stanie stworzyć każdy rodzaj mebli, idealnie komponujących się z klimatem mieszkania.

  Miło nam poinformować, że dzięki nawiązaniu współpracy z Family House, projektanci Komandor Wielkopolska S.A. będą mogli zaoferować Państwu specjalne warunki sprzedaży oryginalnych szaf, garderób, kuchni oraz mebli dostosowanych do Państwa potrzeb.

  Wraz z kluczami do nowego mieszkania otrzymają Państwo specjalną cenę dedykowaną klientom firmy Family House, na cały asortyment mebli na wymiar Komandor oraz priorytetowe traktowanie podczas całego procesu od zamówienia do montażu.

  Dlaczego warto wybrać markę Komandor? Ponieważ świadczy kompletną usługę i serwis posprzedażowy.

   

  KOMANDOR WIELKOPOLSKA S.A.
  ul. Jeleniogórska 20, 60-179 Poznań
  tel.  61 868 91 44
  www.komandor.poznan.pl
  godziny otwarcia: pn. – pt. 9.00 – 18.00, sob. 10.00 – 16.00

   

   

   

   

   


  powrót do listy