MENU
Biuro sprzedaży: +48 61 853 41 00 503 03 85 78

KORAL

  WSZYSTKIE MIESZKANIA ZOSTAŁY SPRZEDANE!

  Z końcem stycznia 2012 roku została zakończona budowa nieruchomości KORAL, położonej przy ul. Czeremchowej, w dzielnicy Poznań-Dębiec. Lokalizacja inwestycji zasługuje na uwagę, ze względu na otaczającą budynek zieleń drzew i krzewów. Spokojna okolica zapewnia wypoczynek mieszkańcom. W niedalekiej odległości mieści się szkoła podstawowa, przychodnia lekarska, pętla tramwajowa, centrum handlowe Panorama oraz przedszkole.

  KORAL to pięciokondygnacyjny budynek, w którym znalazły się 102 mieszkania 1-,2-,3- i 4-pokojowe o metrażu od 28 do 80 m2, o ciekawym zamyśle architektonicznym. W podziemiu budynku zaprojektowana została hala garażowa, gdzie można jeszcze nabyć miejsce postojowe.  Budynek posiada dwie nowoczesne windy przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Większość mieszkań posiada przestronne balkony od 2,4 m2 do 7m2 lub tarasy o metrażu od 66 m2 do 74 m2.

  Standard deweloperski mieszkań obejmuje: drzwi antywłamaniowe, rolety zewnętrzne na oknach, grzejniki, parapety wewnętrzne marmurowe, zewnętrzne granitowe oraz całość instalacji elektrycznych, wyprowadzeń wodnych, dostęp do telefonu i Internetu.

  Inwestycja KORAL spełniała wymogi rządowego programu "Rodzina na swoim".