MENU
Biuro sprzedaży: +48 61 853 41 00 503 03 85 78
Jesteś tu:
Strona głównaFirmaZrealizowane inwestycjeMieszkania przy lesie, Czapury

Mieszkania przy lesie

  WSZYSTKIE MIESZKANIA ZOSTAŁY SPRZEDANE!

  Pod koniec czerwca 2010 roku ukończono budowę Mieszkań przy lesie, inwestycji położonej tuż przy pięknym starodrzewie rzeczki Głuszynki oraz niedaleko lasu Nadleśnictwa Babki przy Osiedlu Leśnym II pod Poznaniem. Zaplanowano budowę 24 mieszkań jednopoziomowych w zabudowie szeregowej z garażem oraz kotłownią na poziomie piwnicy. Każde mieszkanie posiada salon z aneksem kuchennym, dwie sypialnie, łazienkę holl, garaż, pomieszczenie gospodarcze i balkon. Mieszkania na parterze mają łączny metraż 73,13 m2 na piętrze 68,43 m2. Klatka schodowa jest wspólna dla dwóch mieszkań. Jest to niezwykły projekt, ze względu na nietypowe położenie na skarpie z widokiem na rzeczkę.

  Wszystkie mieszkania zostały kupione przed początkowymi pracami budowlanymi lub w czasie ich trwania.

  Mieszkania zbudowano w standardzie deweloperskim, który obejmuje: drzwi antywłamaniowe, rolety zewnętrzne na oknach, piec Junkers, grzejniki, parapety wewnętrzne marmurowe, zewnętrzne granitowe, bramę garażową automatyczną, całość instalacji.
  Wszystkie ściany w mieszkaniach wykonano metodą tradycyjną z cegły ceramicznej, a dach pokryto dachówką ceramiczną karpiówką.

  Deweloper Family House zadbał także o pełną infrastrukturę Osiedla, wykonując podjazdy i drogi osiedlowe z kostki brukowej wraz z ich oświetleniem. Kupując mieszkanie, klienci mogli skorzystać z rządowego programu RODZINA NA SWOIM, ponieważ inwestycja spełniała jego wymogi.