MENU
Biuro sprzedaży: +48 61 853 41 00 503 03 85 78
Jesteś tu:

Mosina Park

  WSZYSTKIE MIESZKANIA ZOSTAŁY SPRZEDANE!

  W lipcu 2010 roku developer Family House ukończył budowę budynku wielorodzinnego Mosina Park w miejscowości Mosina u zbiegu ulic Krotowskiego i Mickiewicza. Sprzedaż wszystkich mieszkań nastąpiła jeszcze w trakcie realizacji inwestycji.

  Bardzo dużą zaletą jest zachwycający widok z okien budynku, na pełen drzew i krzewów Park. Mieszkańcy mogą też cieszyć się urokami Rogalińskiego Parku Krajobrazowego oraz Wielkopolskiego Parku Narodowego, na terytorium którego leży jezioro Góreckie. To znakomita lokalizacja dla osób, które cenią sobie spokój i ciszę oraz dla rodzin z małymi dziećmi.

  Dodatkową zaletą położenia nieruchomości jest bliskie sąsiedztwo sklepów i instytucji publicznych w tym przedszkola. Czterokondygnacyjny budynek posiada 16 nowych mieszkań o metrażu od 33,31 m2 do 57,12 m2, od kawalerek do mieszkań trzypokojowych. Na parterze budynku mieści się przestronny garaż, natomiast w podziemiu zbudowano halę garażową z 16 miejscami parkingowymi oraz 8 przestronnych komórek lokatorskich.


  W standardzie wykończenia mieszkania wyposażone zostały w drzwi antywłamaniowe, rolety zewnętrzne na oknach, parapety marmurowe, grzejniki, instalacje elektryczne, podłączenia wodne.

  Uwagę należy zwrócić na wysokiej klasy materiały użyte do wykończenia części wspólnych, nad którymi czuwał wykwalifikowany projektant wnętrz.

  Wszyscy Klienci mogli skorzystać z proponowanych przez dewelopera udogodnień – ogrzewania podłogowego, odkurzacza centralnego czy silników do rolet. Mieszkania w inwestycji Mosina Park spełniały także wymogi rządowego projektu „Rodzina na swoim”.