MENU
Biuro sprzedaży: +48 61 853 41 00 503 03 85 78

Oferta

Jeśli interesują Was nowe, niedrogie mieszkania w Poznaniu i okolicach zapraszamy do zapoznania się z najnowszym projektem jakim jest Osiedle Poznańskie.

Nasza najnowsza propozycja to wygodne, czterokondygnacyjne budynki wielorodzinne.
W każdym z budynków prezentujemy 28 mieszkań rozmieszczonych na trzech piętrach. W ofercie posiadamy kawalerki, 2- pokojowe, 3- pokojowe i atrakcyjne 4- pokojowe mieszkania z dwoma tarasami zlokalizowane na ostatnich piętrach. Każdy z budynków posiada podziemną hale garażową.

Osiedle Poznańskie powstaje w malowniczej okolicy na południu Poznania przy skraju lasów Nadleśnictwa Babki w otoczeniu okolicznych jezior i stawów. W niedalekim sąsiedztwie znajduje się także plac zabaw oraz przedszkole i żłobek jak również sklep spożywczy i punkt handlowo – usługowy czy przystanek autobusowy.

Zaletą lokalizacji jest dogodny i szybki dojazd do centrum Poznania wraz z rozbudową Osiedla Poznańskiego powstaną podjazdy i drogi osiedlowe z kostki brukowej wraz z oświetleniem. Budynki nr 6 i 7 mają planowany termin oddania na III kwartał 2019 r, natomiast blok nr 8 na II kwartał 2020.

W oferowanym przez nas standardzie deweloperskim nieruchomości znajdują się: drzwi wejściowe, piec gazowy Junkers, grzejniki, parapety wewnętrzne i zewnętrzne oraz instalacje. W przyszłości zadbamy także o infrastrukturę osiedla, budując tu podjazdy i drogi z kostki brukowej – wraz z oświetleniem.

Atutem oferowanych przez nas nowych budynków wielorodzonych są również ich konkurencyjne ceny. Kawalerki już od 89 000zł! 2 pokojowe już od 139 000zł! 3 pokojowe już od 154 000zł!

Oferta jest idealna jest dla wszystkich poszukujących niedrogich mieszkań w Poznaniu i okolicach. Jako rzetelny i doświadczony deweloper budujemy nieruchomości, które staną się dla Was prawdziwym domem.