MENU
Biuro sprzedaży: +48 61 853 41 00 503 03 85 78
Jesteś tu:
Strona głównaOfertaOpis inwestycji

KORALIK - Opis inwestycji

  KORALIK – komfortowe mieszkania w Poznaniu

  KORALIK powstanie przy ul. Czeremchowej w poznańskiej dzielnicy Dębiec w otoczeniu licznych terenów zielonych. Jest to najnowszy projekt spółki Family House. Budynek będzie urzekał nowoczesną architekturą połączoną z niezwykłą funkcjonalnością i będzie się idealnie komponował z położoną niedaleko i zakończoną przez naszą spółkę na przełomie 2011 i 2012 roku, inwestycją KORAL. Pobliska okolica jest idealna dla osób chcących uciec od zgiełku wielkiego miasta, ceniących sobie spokój i lubiących po całym dniu pracy wypoczynek na łonie przyrody. KORALIK jest również bardzo dobrym miejscem do zamieszkania dla rodzin z dzieckiem. W pobliżu znajduje się przedszkole oraz szkoła podstawowa. Blisko jest również przychodnia lekarska, sklep Netto, centrum handlowe Panorama oraz pętla tramwajowa. To wszystko w połączeniu z pięknem okolicznych terenów zielonych sprawia, że ulica Czeremchowa staje się obecnie jedną z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji w Poznaniu.

  Pięć kondygnacji nadziemnych budynku wielorodzinnego KORALIK pomieści w sumie 77 jedno-, dwu- i trzypokojowych mieszkań o powierzchni od 24 do 68m2. Wszystkie nieruchomości charakteryzować się będą przestronnością i funkcjonalnością, tak aby w jak najlepszy sposób spełniały oczekiwania przyszłych lokatorów. Budynek będzie wyposażony w nowoczesne windy przystosowane do przewozu osób niepełnosprawnych, powstanie również podziemna, dwupoziomowa hala garażowa. Na parterze usytuowany będzie lokal handlowo-usługowy z przeznaczeniem na sklep spożywczy, dzięki czemu przyszli mieszkańcy KORALIK-a będą mogli zrobić zakupy bez wychodzenia z budynku.  Zaletą wszystkich zrealizowanych do tej pory przez nas inwestycji jest przestronność mieszkań, wysoka estetyka i jakość wykorzystywanych materiałów, a także połączenie niskiej ceny z wysokim standardem jakości. Większość mieszkań posiadała także duże balkony lub tarasy. Nie inaczej będzie w KORALIK-u. Standard deweloperski nieruchomości obejmować będzie: drzwi wejściowe wzmacniane, grzejniki, parapety wewnętrzne marmurowe, zewnętrzne pasujące do elewacji oraz całość instalacji elektrycznych, wyprowadzeń wodnych, dostęp do telefonu i Internetu.

  Zobacz standard wykończenia

  Zakończenie realizacji prezentowanej inwestycji przewidziane jest na II kwartał 2015 roku. Cena poszczególnych mieszkań kształtuje się już od 4200 zł netto/m2. Inwestycja spełnia wymogi rządowego programu „Mieszkanie dla Młodych”.