MENU
Biuro sprzedaży: +48 61 853 41 00 503 03 85 78
Jesteś tu:
Strona głównaOfertaOpis inwestycji

Os. Leśne IV etap III - Opis inwestycji

  Jeśli interesują Państwa nowe, tanie mieszkania na sprzedaż w Poznaniu i okolicach, zapraszamy do zapoznania się z najnowszym (III) etapem budowy Osiedla Leśnego IV. Usytuowane jest ono w pięknej, malowniczej okolicy we wsi Czapury – położonej pod Poznaniem, wzdłuż Warty. Tu, w sąsiedztwie lasów Nadleśnictwa Babki oraz rzeki Głuszynki, powstało już 450 nowych domów jednorodzinnych i mieszkań.

  Nowe osiedle sąsiaduje z Osiedlem Leśnym IV etap II – oba kompleksy nieruchomości otoczone są lasem i terenami zielonymi. Zostaną tu zbudowane 182 nowe, komfortowe mieszkania. Developer proponuje mieszkania z dostępem do ogrodu, balkonu lub garażu – zależnie od Państwa potrzeb. Oferujemy nieruchomości trzy- i czteropokojowe o metrażu od 50 m2 do 70 m2. Nasze nowe mieszkania znajdować się będą w zabudowie szeregowej, w trzech typach.

  Pierwszy z nich obejmował będzie 36 nowych mieszkań - usytuowanych po 2 w segmencie. Każde mieszkanie, o powierzchni około 50m2, będzie miało trzy pokoje. Dodatkowo mieszkania położone na parterze (oraz te na piętrach w segmentach skrajnych) będą w pakiecie z ogrodem. Jeśli zdecydują się Państwo na zakup lokalu w segmencie skrajnym, mogą Państwo wybrać mieszkanie wyposażone w aneks kuchenny albo oddzielną kuchnię.

  Mieszkania drugiego typu – w sumie 32 lokali - będą usytuowane na piętrze oraz na parterze. Te na parterze składać się będą z 3 pokoi o łącznej powierzchni około 74,5 m2, plus wygodny garaż i ogród. Na piętrze na sprzedaż będą nowe, 4-pokojowe mieszkania o metrażu około 69 m2. Każde mieszkanie będzie miało balkon oraz ogród.

  W trzecim typie zabudowy wybudowanych zostanie 110 nowych mieszkań. Nieruchomości na parterze składać się będą z 3 pokoi o powierzchni ok. 61,40 m2, z ogrodem ok.50 m2. Na piętrze powstaną 4-pokojowe mieszkania o metrażu ok. 63,14 m2 z balkonem. W segmentach skrajnych będą one dodatkowo posiadać ogród (ok. 30-200 m2).

  Pojawi się również nowość - 4 domy z ogrodem w zabudowie szeregowej. Jest to innowacyjny i nowoczesny projekt, który z pewnością spodoba się rodzinom szukającym własnych czterech kątów. Na parterze domu o łącznej powierzchni ok. 63 m kw.  znajdzie się salon z aneksem kuchennym oraz wc, natomiast na piętrze dwa pokoje i łazienka. Dodatkowo do segmentów skrajnych przynależał będzie garaż o powierzchni ok. 20 m kw.

  W oferowanym przez nas standardzie deweloperskim nieruchomości otrzymają Państwo: drzwi wejściowe, rolety zewnętrzne w oknach, piec gazowy Junkers, grzejniki, parapety wewnętrzne marmurowe, zewnętrzne granitowe, instalacje oraz bramę garażową automatyczną w przypadku mieszkań z garażem. W przyszłości zadbamy także o infrastrukturę osiedla, budując tu podjazdy i drogi z kostki brukowej – wraz z oświetleniem.

  Atutem oferowanych przez nas nowych mieszkań są również ich konkurencyjne ceny - już od 2500 zł netto/m².

  Nasza oferta to idealna okazja dla wszystkich poszukujących tanich mieszkań w Poznaniu i okolicach. Jako rzetelny i doświadczony developer budujemy nieruchomości, które staną się dla Państwa prawdziwym domem.

  Zakończenie budowy I części etapu nastąpiło na przełomie 2014/2015 roku - w naszej ofercie pozostało jeszcze kilka wolnych, gotowych do odbioru lokali. II część inwestycji gotowa bedzie w lipcu 2015 r. 

  Zobacz standard wykończenia

  I. Opis ogólny.

  1. Lokal mieszkalny usytuowany w budynku jednorodzinnym wraz z pomieszczeniami przynależnymi (dot. wybranych mieszkań): garażem, miejscem postojowym, kotłownią, piwnicą i udziałem w wysokości w części w nieruchomości wspólnej, którą stanowi grunt oraz części budynku i urządzenia, które nie służą do wyłącznego użytku właścicieli poszczególnych lokali, z instalacjami.
  2. Ogród do wyłącznego korzystania przynależny do budynku wraz z ogrodzeniem – deski drewniane, impregnowane, malowane, słupki metalowe (w przypadku wybranych segmentów na piętrze z ogrodem wykonanie furtki). Fronty zabudowy bez ogrodzeń.

  II. Technologia i konstrukcja.

  1. Fundamenty: zbrojona, betonowa ława fundamentowa, ściana fundamentowa z bloczków betonowych (B2, B4, B6) ocieplona styropianem FS 15 gr. 8 cm i izolacja pozioma. W przypadku poziomu piwnic – bloczki betonowe M6
  2. Ściany zewnętrzne murowane z pustaków ceramicznych ocieplonych styropianem FS 15 gr. 12 cm.
  3. Ściany wewnętrzne ceramiczne.
  4. Klatka schodowa wyłożona płytkami ceramicznymi wraz z wykonaniem barierki.
  5. Konstrukcja stropu: strop gęstożebrowy Teriva 1.
  6. Konstrukcja dachu: drewniana, impregnowana, krokwiowo- jętkowa, ocieplona wełną mineralną lub szklaną z paro i wiatroizolacją.
  7. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną.

  III. Wykończenie wewnętrzne.

  1. Posadzka wewnętrzna: chudy beton, izolacja przeciwwilgociowa, termiczna i wylewka betonowa (jastrych) - bez okładzin ostatecznych. Posadzka parteru ocieplona styropianem
  2. Ściany wewnętrzne i sufity: tynk gipsowy nakładany maszynowo; mieszkania na piętrze (skosy i sufity): płyty gipsowo– kartonowe na konstrukcji systemowej.

  IV. Wykończenie zewnętrzne.

  1. Cokół budynku – tynk żywiczny, ściany zewnętrzne - tynk akrylowy lub mineralny (2 warstwy farby elewacyjnej).
  2. Rynny i rury spustowe z materiałów PCV, wykończenie dachu (wiatrownice) i obróbki blacharskie z blachy dobranej kolorystycznie do dachówki.
  3. Betonowe schody wejściowe (w przypadku wybranych typów zabudowy, od strony ulicy) z okładziną z płytki gresowej lub o równoważnym standardzie.
  4. Kostka brukowa betonowa na ścieżce od domu do ulicy oraz na podjeździe do garażu (jeżeli dotyczy).
  5. Kran na działce w przypadku mieszkania z ogrodem.
  6. Miejsce składowania odpadów stałych z przodu działki lub wykonanie miejsca wspólnego składowania odpadów
  7. Balkon: wylewka betonowa, bez okładzin, balustrada wykonana ze stali (dot. piętra).
  8. Ogrodzenie z tyłu działki, dookoła działki do wyłącznego korzystania: deski drewniane, impregnowane, malowane, słupki metalowe.
  9. Zagospodarowanie dróg osiedlowych (utwardzenie nawierzchni kostką brukową, elementy małej architektury) - w terminie zakończenia budowy osiedla do 30.12.2014 roku

  V. Okna i drzwi.

  1. Okna PCV kolor biały wewnątrz, okleina zewnętrzna kolor Orzech profil pięciokomorowy bez szprosów, rolety zewnętrzne typu Be Clever kolor ciemny brąz, szyba o wsp. U=1,1 W/(m²K), okna dachowe jeżeli występują Fakro, Vellux, Okpol lub o równoważnym standardzie
  2. Drzwi frontowe do budynku PCV, aluminium lub stal
  3. Drzwi do mieszkania Gerda typ WD lub o równoważnym standardzie.
  4. Parapety zewnętrzne granitowe.
  5. Parapety wewnętrzne marmurowe, granitowe lub o równorzędnym standardzie.
  6. Drzwi do kotłowni i do piwnicy
  7. Brama garażowa w wersji automatycznej (dot. mieszkań z garażem lub miejscem postojowym)

  VI. Wyposażenie elektryczne.

  1. Przyłącze elektryczne doprowadzone ze złącza kablowego zlokalizowanego na granicy działki do tablicy rozdzielczej w budynku.
  2. Instalacja elektryczna (bez osprzętu), ilość punktów i rozmieszczenie zgodnie ze schematem.
  3. Zasilanie do wzmacniacza antenowego bez szafki rozdzielczej, podłączenie w obrębie budynku
  4. Ochrona różnicowo – prądowa.
  5. Okablowanie instalacji dzwonkowej.
  6. Okablowanie RTV - rozprowadzone zgodnie ze schematem.
  7. Okablowanie instalacji telefonicznej – rozprowadzone zgodnie ze schematem.
  8. Okablowanie instalacji domofonowej – instalacja doprowadzona do korytarza w mieszkaniu.
  9. Przyłącze elektryczne - po uzyskaniu niezbędnych pozwoleń oraz po umożliwieniu podłączenia do sieci wybudowanej przez dostawców mediów.

  VII. Ogrzewanie, ciepła i zimna woda, odprowadzenie ścieków.

  1. Instalacja gazowa doprowadzona ze skrzynki zlokalizowanej na granicy działki do kotła gazowego co.
  2. Dwufunkcyjny kocioł gazowy marki Junkers lub o równoważnym standardzie z regulatorem.
  3. Instalacja grzewcza rozprowadzona do poszczególnych pomieszczeń, z grzejnikami typu KERMI lub o równoważnym standardzie - podejście V, (w łazienkach grzejniki drabinkowe) z zaworami i głowicami termostatycznymi.
  4. Dodatkowy, odrębny obwód wody do podlewania ogrodu, jeden kran na zewnątrz budynku (dotyczy mieszkań z ogrodem).
  5. Rozprowadzona instalacja wewnętrzna zimnej i ciepłej wody do kuchni i łazienek.
  6. Przyłącze wody z wodociągu - po uzyskaniu niezbędnych pozwoleń oraz po umożliwieniu podłączenia do sieci wybudowanej przez dostawców mediów.
  7. Przyłącze gazu z sieci gazowej - po uzyskaniu niezbędnych pozwoleń oraz po umożliwieniu podłączenia do sieci wybudowanej przez dostawców mediów.
  8. Odprowadzenie ścieków do szczelnego zbiornika (szambo) – o pojemności do 8m³.
  9. Odprowadzenie wód deszczowych do gruntu na terenie własnej działki.

  VIII. Ilość podejść wod-kan. do urządzeń sanitarnych (bez armatury i wyposażenia).

  1. Do zlewozmywaka 1 szt. – kuchnia.
  2. Do umywalki 1 szt. – łazienka.
  3. Do brodzika lub wanny 1 szt. – łazienka.
  4. Do pralki 1 szt. - łazienka.
  5. Do miski ustępowej 1 szt. – łazienka.

  Zobacz wizualizację os. Leśnego IV etap III
  Zobacz dotychczas zrealizowane inwestycje w Czapurach