MENU
Biuro sprzedaży: +48 61 853 41 00 503 03 85 78

Mieszkania z garażami

 WSZYSTKIE MIESZKANIA ZOSTAŁY SPRZEDANE!

Najnowszy projekt spółki Family House zakłada budowę szeregowca, składającego się z ośmiu mieszkań  - czterech na parterze i czterech na piętrze. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, iż z okien dostępnych lokali rozprzestrzenia się widok na okoliczną zieleń oraz rzeczkę Głuszynkę.

Family House proponuje zakup 3-pokojowych mieszkań o metrażu 52-54 m² z oddzielną kuchnią. Do każdego z oferowanych lokali przynależy także garaż oraz przestronne pomieszczenie gospodarcze. Mieszkania posiadają również dwa balkony - jeden przy pokoju dziennym, drugi przy sypialni.

W standardzie deweloperskim nieruchomości klienci otrzymają: drzwi wejściowe, rolety zewnętrzne w oknach, piec gazowy Junkers, grzejniki, parapety wewnętrzne marmurowe, zewnętrzne granitowe, instalacje oraz bramę garażową automatyczną w przypadku mieszkań z garażem. Na osiedlu  infrastruktura w postaci podjazdów i drogi z kostki brukowej – wraz z oświetleniem. W niedalekim sąsiedztwie szeregowca znajduje się plac zabaw oraz przedszkole dla najmłodszych mieszkańców osiedla "Familijne Skrzaty".

 W Family House mieszkanie z garażem można kupić już za 218 000 zł!

Oferta Family House to idealna okazja dla wszystkich poszukujących tanich mieszkań w Poznaniu i okolicach. Jako rzetelny i doświadczony deweloper budujemy nieruchomości, które staną się dla Was prawdziwym domem.

Zakończenie inwestycji planowane jest na II kwartał 2016 r.


Zobacz zdjęcia Osiedla Leśnego w Czapurach