MENU
Biuro sprzedaży: +48 61 853 41 00 503 03 85 78

Domy szeregowe z ogrodem

                                                              

Jeśli interesują Was nowe, tanie domy i mieszkania na sprzedaż w Poznaniu i okolicach, zapraszamy do zapoznania się z najnowszym projektem spółki Family House.

DOMY

Nasza najnowsza propozycja to wygodne, trzypoziomowe domy w zabudowie szeregowej o powierzchni mieszkalnej ok. 75 m² z ogrodami od 20 do 100 m² w zależności od usytuowania. Na parterze zaprojektowano salon z aneksem kuchennym oraz WC, natomiast na piętrze dwie sypialnie i łazienka. Dodatkowo do dyspozycji będzie poddasze o powierzchni mierzonej "po podłodze" 11 .  

Domy szeregowe z ogrodem położone będą w pięknej, malowniczej okolicy we wsi Czapury – tuż przy granicy z Poznaniem. Tu, w sąsiedztwie lasów Nadleśnictwa Babki oraz rzeki Głuszynki, powstało już blisko 800 nowych domów jednorodzinnych i mieszkań.

LOKALIZACJA

Nowe osiedle sąsiadować będzie z wcześniej zrealizowanymi inwestycjami Family House: Osiedlem Leśnym IV etap I, Osiedlem Leśnym IV etap III oraz Osiedlem Leśnym V. Wszystkie nieruchomości otoczone są lasem i terenami zielonymi, w pobliżu znajdują się również stawy rybne. Zaletą lokalizacji jest dogodny i szybki dojazd do Poznania oraz rozbudowana infrastruktura. Wraz z rozbudową osiedla powstaną podjazdy i drogi osiedlowe z kostki brukowej wraz z oświetleniem. W niedalekim sąsiedztwie znajduje się także plac zabaw oraz przedszkole i żłobek dla najmłodszych mieszkańców osiedla. W tym etapie powstanie także sklep spożywczy i punkt handlowo - usługowy. W pobliżu jest się również szkoła i przystanek autobusowy.

STANDARD WYKOŃCZENIA

W oferowanym przez nas standardzie deweloperskim nieruchomości znajdują się: drzwi wejściowe, piec gazowy Junkers, grzejniki, parapety wewnętrzne kamienne lub konglomerat, zewnętrzne granitowe lub z blachy oraz instalacje. W przyszłości zadbamy także o infrastrukturę osiedla, budując tu podjazdy i drogi z kostki brukowej – wraz z oświetleniem.

CENA

Atutem oferowanych przez nas nowych domów szeregowych z ogrodami są również ich konkurencyjne ceny. W Family House własny dom z ogrodem można kupić już za 205 000 zł!

DLA KOGO?

Oferta Family House to idealna okazja dla wszystkich poszukujących tanich mieszkań w Poznaniu i okolicach. Jako rzetelny i doświadczony deweloper budujemy nieruchomości, które staną się dla Was prawdziwym domem.

TERMIN ODBIORU

Zakończenie budowy planowane jest na styczeń 2019 r.

Zobacz wizualizacje:
Zobacz zdjęcia osiedla Leśnego w Czapurach