MENU
Biuro sprzedaży: +48 61 853 41 00 503 03 85 78
Jesteś tu:

Os. Leśne I

  WSZYSTKIE MIESZKANIA ZOSTAŁY SPRZEDANE!

  Osiedle Leśne I w Czapurach leży pod Poznaniem, przy południowo-wschodniej granicy miasta. Znajduje się w niewielkiej odległości od centrum, ale poza hałasem i zanieczyszczeniami. Można odnaleźć tutaj tak bardzo nam potrzebną ciszę i spokój.

  Mieszkania położone są na niewielkim wzgórzu, bardzo blisko nadleśnictwa Babki, graniczącym z Wielkopolskim Parkiem Narodowym. Pozwala to na aktywny i przyjemny wypoczynek w otoczeniu przyrody. W lesie nieopodal znajdują się jeziora, rzeczka oraz stawy do wędkowania. W niewielkiej odległości od osiedla znajduje się także zielone dorzecze Warty.

  Kierując się na południe od Czapur, docieramy do Rogalina, gdzie mieści się przepiękny kompleks pałacowo-parkowy, wraz z zabytkowymi kilkusetletnimi Dębami Rogalińskimi. Dzięki temu mogą Państwo cieszyć się nowym mieszkaniem w pobliżu wielkiego miasta, a zarazem walorami przyrody.  Budowa osiedla rozpoczęła się w roku 2006 r. Już rok później- w 2007 roku zostało oddanych łącznie na Osiedlu Leśnym I – 26 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej i jeden dom wolnostojący. Domy w zabudowie bliźniaczej mają powierzchnię użytkową 124,4 m2 i są położone na działkach o powierzchni od około 393 do 809 m2.
  Na parterze znajduje się pokój dzienny z wyprowadzeniem na kominek i wyjściem na ogród oraz kuchnia, korytarz, pomieszczenie gospodarcze oraz garaż, natomiast na piętrze są trzy sypialnie, łazienka i garderoba. Dom wolnostojący ma powierzchnię użytkową 162,1 m2 i działkę o powierzchni 555 m2. Na parterze znajduje się pokój dzienny z wyprowadzeniem na kominek i wyjściem na ogród oraz kuchnia, gabinet, przedsionek, holl, wc, oraz garaż, natomiast na piętrze są cztery sypialnie oraz łazienka.  Konstrukcja wszystkich ścian wykonana została metodą tradycyjną z cegły ceramicznej, natomiast dach pokryty został dachówką ceramiczną karpiówką. Wszystkie domy posiadają parter i użytkowe poddasze oraz garaż na parterze budynku.

  W standardzie deweloperskim domy wyposażone zostały w drzwi antywłamaniowe, parapety wewnętrzne marmurowe, zewnętrzne granitowe, piec gazowy Junkers, bramę garażową w opcji automatycznej oraz rolety zewnętrzne w oknach. Wykonana została również całość infrastruktury osiedla: drogi osiedlowe i podjazdy z kostki brukowej, oświetlenie dróg, ogrodzenia działek z klinkieru i desek.