MENU
Biuro sprzedaży: +48 61 853 41 00 503 03 85 78
Jesteś tu:

Os. Leśne III

  WSZYSTKIE MIESZKANIA ZOSTAŁY SPRZEDANE!

  Deweloper Family House rozpoczął budowę Osiedla Leśnego III pod koniec 2007 roku, a skończył w ostatnim kwartale 2008. Jako że nie brakuje zainteresowanych tanimi nieruchomościami i mieszkaniami na sprzedaż pod Poznaniem, nasza inwestycja w Czapurach okazała się kolejnym sukcesem. Na Osiedle Leśne III składa się 55 nowych domów i mieszkań, z czego 26 to domy-bliźniaki, 34 domy szeregowe i 3 wolnostojące oraz 2 dwupoziomowe mieszkania.

  Nasze nowe osiedle sąsiaduje z Osiedlem Leśnym II oraz z Wielkopolskim Parkiem Narodowym. Blisko stąd również nad Wartę oraz nad jeziora, rzeczkę i stawy do wędkowania. Znajdą tu Państwo także wspaniałe warunki do grzybobrania oraz pieszych i rowerowych wycieczek.  Czapury to miejscowość zlokalizowana w gminie Mosina pod Poznaniem, w centralnej części województwa wielkopolskiego. Znajdą tu Państwo nowe domy i tanie mieszkania położone z dala od zgiełku miasta, w cichej, spokojnej okolicy. Mieszkańcy Osiedla Leśnego III będą mieć stąd dogodny dojazd do Poznania, Stęszewa, Śremu i Kórnika. Przyjemne może być też sąsiedztwo Wielkopolskiego Parku Narodowego, w którym nie brakuje malowniczych jezior i lasów. Na południe od Czapur znajduje się również Rogaliński Park Krajobrazowy z zabytkowymi Dębami Rogalińskimi oraz pałacem.

  Wszystkie domy i mieszkania znalazły swoich nowych właścicieli przed lub w trakcie początkowych prac budowlanych.

  Domy w zabudowie bliźniaczej mają powierzchnię użytkową 128,5 m2 i są położone na działkach o powierzchni od około 310 do 495 m2. Nieruchomości te mają pomieszczenia na parterze (pokój dzienny, kuchnia, korytarz) oraz na piętrze. Każdy domek ma garaż oraz pomieszczenie gospodarcze. Na piętrach usytuowane są sypialnie oraz łazienka i garderoba.

  Domy w zabudowie szeregowej mają powierzchnię użytkową 124,5 m2 i są położone na działkach o powierzchni około 200 m2. Na parterze każdego z nich na lokatorów czeka pokój dzienny z wyjściem do ogrodu i kuchnią oraz przedsionek, toaleta i garaż. Piętro z kolei kryje w sobie 3 sypialnie oraz dużą łazienkę.

  Mieszkania z garażem i ogrodem mają powierzchnię użytkową od 83 do 89 m2, znajdują się w trzech segmentach połączonych garażami, w każdym budynku znajduje się wspólna klatka schodowa dla dwóch rodzin. Wszystkie mieszkania posiadają garaże, natomiast pięć mieszkań ma własną działkę z tyłu budynku. Mieszkanie na piętrze w środkowym budynku, które nie posiada własnej działki, ma dwa duże tarasy, każdy po 22 m2 oraz możliwość adaptacji strychu ma część mieszkalną. Każde z mieszkań ma duży, przestronny pokój dzienny, dwie sypialnie, kuchnię, łazienkę oraz korytarz. Z pokoju dziennego w mieszkaniach na parterze można wyjść bezpośrednio na własną działkę. W dwóch mieszkaniach na piętrze z pokoju dziennego wychodzimy na taras, z którego po schodkach schodzimy na teren działki. Mieszkania zostały zaprojektowane dla kilkuosobowej rodziny, z myślą o komforcie i funkcjonalności.
  Willa Gwiazda to projekt małej willi miejskiej z lotu ptaka przypominającej gwiazdę. Znajduje się w niej 8 mieszkań jednopoziomowych - 4 na piętrze i 4 na parterze. Mieszkania na parterze maja 51,02 m2 a na piętrze 54,21 m2. Każde mieszkanie posiada salon, kuchnię, łazienkę, korytarz oraz 2 sypialnie, dodatkowo mieszkania parterowe posiadają własny ogród ok. 50 m2 a mieszkania na piętrze balkon. Do każdego z mieszkań przynależą miejsca postojowe na terenie posesji. Atutem są cztery klatki schodowe w budynku – po jednej dla dwóch mieszkań.

  Ściany nieruchomości wykonano z cegły ceramicznej, a dach pokryty jest dachówką ceramiczną karpiówką. W ramach standardu deweloperskiego proponowane przez nas nowe domy i mieszkania mają: drzwi antywłamaniowe, parapety: wewnątrz marmurowe i granitowe na zewnątrz, automatyczne bramy garażowe, piec gazowy Junkers oraz okienne rolety zewnętrzne. Deweloper Family House zapewnił również odpowiednią infrastrukturę osiedla, w tym drogi z oświetleniem oraz podjazdy i ogrodzenia.