MENU
Biuro sprzedaży: +48 61 853 41 00 503 03 85 78
Jesteś tu:
Strona głównaFirmaZrealizowane inwestycjeOs. Leśne III rozbudowa, Czapury

Os. Leśne III rozbudowa

  WSZYSTKIE MIESZKANIA ZOSTAŁY SPRZEDANE!

  Osiedle Leśne III - Rozbudowa to łącznie 154 mieszkań, które powstały w ramach IV etapów. Budowa pierwszego z nich rozpoczęła się w 2010 roku, a zakończyła w I kwartale 2011 roku. Kolejne dwa zostały oddane do użytkowania w II kwartale 2011 roku, a ostatni z nich w grudniu 2011 roku. Osiedle Leśne III - Rozbudowa w Czapurach sąsiaduje z Osiedlem Leśnym III i Willą Gwiazdą. Nowe mieszkania pod Poznaniem znalazły nabywców przed lub na początku prac budowlanych.

  Położone na wzniesieniu osiedle znajduje się w pobliżu Wielkopolskiego Parku Narodowego. Blisko jest dorzecze Warty oraz jeziora, rzeczki i stawy – idealne dla miłośników wędkarstwa. Z kolei pobliskie lasy stanowią świetne miejsce na wypad na grzyby oraz piesze i rowerowe wędrówki.

  Czapury położone są w spokojnej, cichej okolicy pod Poznaniem, z dogodnym dojazdem do centrum miasta. Prowadzą stąd drogi do Poznania, Stęszewa, Śremu oraz Kórnika. W bliskim sąsiedztwie nowych mieszkań znajduje się Wielkopolski Park Narodowy, w którym wciąż zachowały się malownicze starorzecza Warty oraz jeziora i kompleksy leśne. Z kolei na południe od Czapur usytuowany jest Rogaliński Park Krajobrazowy z pięknymi, starymi dębami oraz pałacem.
  W I etapie powstały nowemieszkania 3- i 4-pokojowe o metrażu od 50 do 75 m2 w trzech inwestycjach: Willa Gwiazda, Mieszkania z ogrodem oraz Mieszkania przy lesie. Willa Gwiazda to projekt przewidujący budowę małej willi miejskiej z lotu ptaka przypominającej gwiazdę. Znajduje się w niej 8 mieszkań jednopoziomowych - 4 na piętrze i 4 na parterze. Mieszkania na parterze maja 50,81 m2 a na piętrze 56,47 m2. Każde mieszkanie posiada salon, kuchnię, łazienkę, korytarz oraz 2 sypialnie, a także własny ogród ok. 84-197 m2. Do mieszkań na piętrze przynależy również balkon. Wszyscy mieszkańcy mają też zagwarantowane miejsce postojowe na terenie posesji. Atutem są cztery klatki schodowe w budynku - jedna dla dwóch mieszkań.

  Mieszkania przy lesie to wyjątkowy projekt, zrealizowany na skarpie, z której rozprzestrzenia się wspaniały widok na otaczające rzeczkę starodrzewie. W każdym z 10 segmentów znajdują się dwa mieszkania o metrażu 74,99 m2 i 74,94 m2 - jedno na parterze, jedno na piętrze, natomiast w piwnicy dla każdego z mieszkań przewidziano garaż oraz osobną kotłownię. W każdym mieszkaniu do dyspozycji mieszkańców będzie jasny i przestronny pokój dzienny z aneksem kuchennym, z którego można wyjść na balkon, łazienka, holl oraz dwie sypialnie.

  Mieszkania z ogrodem to projekt mieszkań w zabudowie szeregowej na parterze lub na piętrze. W każdym z segmentów znajdują się dwa osobne mieszkania. Na parterze mieszkanie 3-pokojowe z garażem o łącznym metrażu 74,94 m2 i ogrodem ok. 57 m2, na piętrze mieszkanie 4-pokojowe o metrażu 68,52 m2 z ogrodem od 28 do 112 m2. Do mieszkań na piętrze przynależy miejsce postojowe. W każdym mieszkaniu do dyspozycji mieszkańców jest jasny i przestronny pokój dzienny z aneksem kuchennym, łazienka, holl oraz dwie lub trzy sypialnie.

  W II etapie powstało 30 mieszkań w zabudowie szeregowej. W każdym z segmentów znajdują się dwa osobne mieszkania. Na parterze mieszkanie 3-pokojowe o metrażu 51,15 m2 lub 51,49 m2 z ogrodem od 40 m2 do 84 m2. Trzy mieszkania posiadają własny garaż. Natomiast na piętrach powstały mieszkania 3-pokojowe o metrażu 49,91 m2 z balkonem i ogrodem oraz dwa mieszkania 4-pokojowe o metrażu 61,19 m2 i 73,76 m2 z balkonem, tarasem i ogrodem o powierzchni odpowiednio 85 m2 i 101 m2. Do każdego z mieszkań przynależy miejsce postojowe. W każdym mieszkaniu znalazł się jasny i przestronny pokój dzienny z aneksem kuchennym lub z osobną kuchnia, łazienka, holl oraz dwie lub trzy sypialnie.

  W III etapie powstało 28 mieszkań w zabudowie szeregowej. Pierwszy szeregowiec to projekt powtórzony z etapu I, który nosi nazwę „Mieszkania z ogrodem”. W każdym z segmentów na parterze znajduje się mieszkanie 3-pokojowe o metrażu 74,94 m2 z garażem i ogrodem o powierzchni 38 m2, a na piętrze mieszkanie 4-pokojowe o metrażu 68,52 m2 z ogrodem od 20 do 120 m2. Do mieszkań na piętrze przynależy miejsce postojowe. W drugim szeregowcu znalazły się mieszkania 4-pokojowe o metrażu ok. 83 m2 z ogrodem o powierzchni 54-120 m2, dwustanowiskowym garażem i kotłownią o łącznej powierzchni ok. 122,69 m2. Nie zabrakło także mieszkań 3-pokojowych o metrażu 51,19 m2 z ogrodem o powierzchni ok. 30-67 m2 i kotłownią oraz 3-pokojowych o metrażu 49,61 m2 z balkonem, dwustanowiskowym garażem oraz kotłownią o łącznej powierzchni ok. 85 m2.

  W IV etapie powstały nowe mieszkania 3-pokojowe o metrażu między 58 m2 a 60 m2 z ogrodem, balkonem, pomieszczeniem gospodarczym oraz garażem. Łączny metraż wynosi 88 m2. Na lokatorów nowych nieruchomości pod Poznaniem czekały tanie mieszkania na parterze oraz na piętrze. Każde z nich składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, holu, pomieszczenia gospodarczego oraz garażu. Ciekawym sąsiedztwem dla mieszkańców będzie rzeczka Głuszynka oraz las.

  Konstrukcja wszystkich ścian wykonana została metodą tradycyjną z cegły ceramicznej, natomiast dach pokryty został dachówką ceramiczną karpiówką. W standardzie deweloperskim mieszkania wyposażone zostały między innymi w drzwi antywłamaniowe, parapety wewnętrzne marmurowe, zewnętrzne granitowe, bramy garażowe w wersji automatycznej, piec gazowy Junkers oraz rolety zewnętrzne w oknach. Deweloper Family House zadbał również o wygodę i bezpieczeństwo mieszkańców, budując drogi osiedlowe i podjazdy, oświetlenie, a także ogrodzenia działek.