MENU
Biuro sprzedaży: +48 61 853 41 00 503 03 85 78
Jesteś tu:
Strona głównaFirmaZrealizowane inwestycjeOs. Leśne IV etap I i II, Czapury

Os. Leśne IV etap I i II

  W czerwcu 2012 roku zostały przekazane klucze do nowych mieszkań, które powstały w ramach I etapu Osiedla Leśnego IV w Czapurach pod Poznaniem. W tej części osiedla powstały 32 mieszkania w zabudowie szeregowej, a ich budowa rozpoczęła się w maju 2011 roku.

  Osiedle Leśne IV etap I położone jest na terenie sąsiadującym z Osiedlem Leśnym II i Mieszkaniami przy lesie, w pobliżu lasu, dzięki czemu nieruchomości otoczone są naturalną zielenią. W tym etapie mieszkania dostępne były w czterech opcjach i wszystkie znalazły swoich nowych właścicieli przed lub w trakcie początkowych prac budowlanych.  Pierwszy projekt stanowiły mieszkania powtórzone z etapu I i III Osiedla Leśnego III rozbudowa, który nosi nazwę „Mieszkania z ogrodem”. Każdy segment posiada dwa osobne mieszkania. Na parterze 3-pokojowe o łącznym metrażu 74,94 m² z garażem i ogrodem o powierzchni ok. 70 m², na piętrze 4-pokojowe o metrażu 70 m² z ogrodem o metrażu ok. 40 m². W segmentach skrajnych do mieszkań na piętrze przynależy ogród ok. 90 m² i miejsce postojowe.
  Drugi projekt to powtórzone mieszkania z etapu II Osiedla Leśnego III-rozbudowa. W każdym z segmentów znajdują się dwa osobne mieszkania. Na parterze 3-pokojowe o metrażu 51,15 m² lub 51,49 m² z ogrodem ok. 90 m². Na piętrze natomiast mieszkania o powierzchni 50 m² z balkonem o metrażu 2,5 m². W standardzie deweloperskim każde z mieszkań posiada drzwi antywłamaniowe, rolety zewnętrzne, w przypadku mieszkań z garażem-bramę garażową automatyczną, parapety wewnętrzne marmurowe, zewnętrzne granitowe, piec, grzejniki, całość instalacji, ogrodzenia i podjazdy. Deweloper Family House z Poznania dba również o całą infrastrukturę Osiedla, bowiem wykonuje drogi osiedlowe z kostki brukowej wraz z ich oświetleniem.  W grudniu 2012 roku została zakończona budowa Osiedla Leśnego IV etap II w Czapurach pod Poznaniem. W tej części osiedla powstały 132 mieszkania trzypokojowe o metrażu od 50 m² do 60 m² w zabudowie szeregowej lub w Willi Leśnej. Ich budowa rozpoczęła się w grudniu 2011 roku.
  Osiedle Leśne IV etap II leży na obszarze sąsiadującym z Osiedlem Leśnym IV etap I, niedaleko lasu, co sprawia, że nieruchomości otoczone są naturalną zielenią drzew. W tym etapie mieszkania można było kupić w trzech opcjach i wszystkie znalazły swoich nowych właścicieli przed początkowymi pracami budowlanymi lub w czasie ich trwania.  W pierwszym projekcie, mieszkania powstały w pięciu Willach Leśnych. W każdej z nich znalazło się 8 mieszkań 3-pokojowych, o metrażu ok 54 m² na parterze i ok. 58 m² na piętrze. Do niektórych z nich przynależy garaż i kotłownia, do innych strych, a wszystkie mieszkania z parteru posiadają ogród.
  Drugi projekt to mieszkania w zabudowie szeregowej. W każdym z segmentów znalazły się dwa osobne 3-pokojowe mieszkania, o powierzchni ok. 60 m². Do każdego z nich przynależy garaż, kotłownia i ogród.

  Trzeci rodzaj mieszkań powstał w oparciu o zabudowę szeregową, gdzie w każdym segmencie znalazły się dwa 3-pokojowe lokale, jednak o mniejszym metrażu. Na parterze pojawiły się mieszkania o powierzchni 51 m² z ogrodem, natomiast na piętrze o metrażu 50 m² z balkonem. W przypadku skrajnych segmentów do mieszkań na piętrze przynależy ogród.

  W standardzie deweloperskim każde mieszkanie wyposażone jest w drzwi antywłamaniowe, rolety zewnętrzne, w przypadku mieszkań z garażem – bramę garażową automatyczną, parapety wewnętrzne marmurowe, zewnętrzne granitowe, piec, grzejniki, całość instalacji, ogrodzenia i podjazdy. Developer Family House dba również o całą infrastrukturę Osiedla, poprzez budowę dróg osiedlowych z kostki brukowej wraz z ich oświetleniem.