MENU
Biuro sprzedaży: +48 61 853 41 00 503 03 85 78
Jesteś tu:

Os. Leśne V

  W październiku 2013 roku została zakończona sprzedaż Osiedla Leśnego V w Czapurach. Większość mieszkań została również przekazana właścicielom. W budowie pozostały jeszcze tylko ostatnie dwa segmenty, które można było kupić dopiero od lipca 2013 roku. Wszystkie mieszkania zostały jednaksprzedane na etapie prac budowlanych.  Osiedle Leśne V położone jest w zupełnie nowym miejscu, po drugiej stronie rzeczki Głuszynka, przy ul. Gromadzkiej, a nie jak dotychczasowe etapy, przy ul. Leśnej. W ramach tej części inwestycji powstało 126 mieszkań w różnorodnych opcjach: z ogrodem, balkonem, garażem, miejscem postojowym i pomieszczeniem gospodarczym. Lokale ze względu na metraż i powierzchni dodatkowe podzielona na trzy typy.  W pierwszym projekcie powstało 56 mieszkań. W każdym z segmentów na parterze znajduje się mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni ok. 61 m² z ogrodem ok.50 m², a na piętrze 4-pokojowe o metrażu ok. 63 m² z balkonem. W przypadku segmentów skrajnych także z ogrodem ok. 77-114 m².

  Drugi rodzaj zabudowy przewidywał 16 mieszkań. Wszystkie znajdujące się na parterze to lokale 3-pokojowe o powierzchni ok. 61 m² z przynależnym ogrodem ok. 34-66 m². W przypadku segmentów skrajnych, mieszkania posiadają również garaż ok. 18 m². Natomiast na piętrze znajdują się lokale 4-pokojowe o metrażu ok. 63 m² z balkonem, a w segmentach skrajnych 5-pokojowe o powierzchni ok.77 m² z ogrodem ok. 90-110 m².

  W ramach trzeciego typu zostało wybudowanych 52 mieszkań. Na parterze powstały lokale 3-pokojowe o metrażu ok. 53 m² a na piętrze 4-pokojowe o powierzchni ok. 63m². Wszystkie mieszkania posiadają przynależne miejsce postojowe w garażu i pomieszczenie gospodarcze. Dodatkowo lokale na parterze mają ogród ok.50-60 m², a w segmentach skrajnych również lokale na piętrze.

  W ramach V etapu powstały jeszcze dwa mieszkania 2-pokojowe o powierzchni ok. 51 m² z ogrodem ok. 50 m², które znajdują się na piętrze. Natomiast na parterze znajduję się lokal handlowy, z przeznaczeniem na sklep spożywczy. Swój punkt otworzy Żabka, zatem mieszkańcy tego etapu będą mogli w szybki i łatwy sposób zrobić podstawowe zakupy.

  Standard deweloperski dostępnych w ofercie nieruchomości obejmował: drzwi wejściowe, rolety zewnętrzne w oknach, piec gazowy Junkers, grzejniki, parapety wewnętrzne marmurowe, zewnętrzne granitowe, całość instalacji a także bramę garażową automatyczną w przypadku mieszkań z garażem. Wraz z rozbudową osiedla Family House zadba również o infrastrukturę, powstaną zatem podjazdy i drogi osiedlowe z kostki brukowej wraz z ich oświetleniem.