MENU
Biuro sprzedaży: +48 61 853 41 00 503 03 85 78

PERŁA

    Z końcem listopada 2012 roku developer Family House zakończył budowę nieruchomości PERŁA, położonej przy ul. Kosińskiego, w poznańskiej dzielnicy Wilda. Takie umiejscowienie mieszkań umożliwia łatwą i szybką komunikację z centrum miasta. Zaletą jest też bliskość centrum handlowego Green Point, przedszkola czy Szpitala Klinicznego im. Wiktora Degi.

    PERŁA to siedmiokondygnacyjny budynek wielorodzinny, w którym znajdują się 94 mieszkania 1-, 2- i 3-pokojowe o metrażu od 36 m2 do 70 m2. Parter nieruchomości w całości został przeznaczony na lokale handlowo-usługowe. Cała powierzchnia została już wynajęta pod sklep spożywczy „Fresh market”, który charakteryzuje się bogatym wyborem świeżych produktów, sałatek i dań gotowych. Tym samym mieszkańcy PERŁY mogą zrobić zakupy bez wychodzenia z budynku. W podziemiu znajduje się hala garażowa. Wszystkie mieszkania zostały sprzedane, nadal możliwe jest jednak nabycie miejsca postojowego.    Budynek wyposażony został w nowoczesną windę przystosowaną dla osób niepełnosprawnych. Większość mieszkań posiada balkony od 2 m2 do 5 m2, a w standardzie deweloperskim znalazły się drzwi wejściowe antywłamaniowe, grzejniki, parapety wewnętrzne marmurowe oraz całość instalacji elektrycznych, wyprowadzeń wodnych, dostęp do telefonu i Internetu.

    PERŁA zasługuje na szczególną uwagę ze względu na swoją architekturę, która z jednej strony współgra z otoczeniem, a z drugiej nadaje mu nowoczesny, oryginalny wygląd. Nietypowa bryła budynku, przeszklenia oraz efektowna fasada, łączą w sobie dynamikę i elegancję.

    Główną bryłę budynku z ceglanymi elementami ozdobiono wykuszami (od strony północnej) i balkonami (od strony południowej). Oficyna zaprojektowana jest w postaci białej kurtyny tak, aby zielone podwórza były jasne, a wgląd do mieszkań chroniony. Projekt powstał w pracowni Pana Piotra Barełkowskiego. Przy jego realizacji należało zwrócić szczególną uwagę na materiały i detale, które tworzą charakter tego budynku.