MENU
Biuro sprzedaży: +48 61 853 41 00 503 03 85 78
Jesteś tu:

Szeregowiec Czapury

  WSZYSTKIE MIESZKANIA ZOSTAŁY SPRZEDANE!

  Szeregowiec w Czapurach pod Poznaniem tworzy 8 domów wybudowanych w 2007 roku. Mieszkania zostały oddane do użytku na koniec tego roku. Szeregowiec sąsiaduje z Osiedlem Leśnym I i leży na niedużym wzgórzu, nieopodal lasu nadleśnictwa Babki, które graniczy z Wielkopolskim Parkiem Narodowym.

  W pobliżu znaleźć można jeziora, rzeczkę, stawy do wędkowania oraz zielone dorzecze Warty. Okolica to idealne miejsce do wędkowania i grzybobrania, raj dla wielbicieli wycieczek pieszych i rowerowych.
  Miejscowość Czapury znajduje się tuż przy południowo-wschodniej granicy miasta Poznania w niewielkiej odległości od centrum Poznania, ale już poza miejskim hałasem i smogiem. Można odnaleźć w niej jakże potrzebną ciszę i spokój. Atrakcyjność lokalizacji szeregowca podnoszą szlaki komunikacyjne prowadzące stąd do Poznania, Stęszewa, Śremu i Kórnika.

  Gmina Mosina, do której należy miejscowość Czapury, położona jest w centralnej części województwa wielkopolskiego. Na jej terenie znajduje się Wielkopolski Park Narodowy z licznymi starorzeczami Warty, malowniczo położonymi jeziorami, usytuowanymi w sąsiedztwie dużych kompleksów leśnych. Jadąc na południe od Czapur dojeżdżamy do Rogalińskiego Parku Krajobrazowego ze wspaniałymi okazami starych zabytkowych Dębów Rogalińskich oraz pięknym kompleksem pałacowo-parkowym.


  8 domów znalazło swoich nowych właścicieli jeszcze na etapie początkowych prac budowlanych. Domy mają powierzchnię użytkową 126,6 m2 lub 127,35 m2 w przypadku dwóch skrajnych segmentów i są położone na działkach o powierzchni od 160 do 480 m2. Miejsca postojowe znajdują się na parkingu przed budynkiem. W każdym domu na parterze znajduje się duży pokój dzienny o powierzchni 41 m2 z wyprowadzeniem na kominek i wyjściem na ogród oraz przedsionek, kuchnia, holl i pomieszczenie gospodarcze.

  Natomiast na piętrze są trzy sypialnie, łazienka i korytarz. Konstrukcja wszystkich ścian wykonana została metodą tradycyjną z cegły ceramicznej, natomiast dach pokryty został dachówką ceramiczną karpiówką. W standardzie deweloperskim domy wyposażone zostały między innymi w drzwi antywłamaniowe, parapety wewnętrzne marmurowe, zewnętrzne granitowe, piec gazowy Junkers oraz rolety zewnętrzne w oknach. Wykonana została również całość infrastruktury osiedla: drogi osiedlowe i podjazdy z kostki brukowej, oświetlenie dróg, ogrodzenia działek z klinkieru i desek.