MENU
Biuro sprzedaży: +48 61 853 41 00 503 03 85 78

Topaz

    Z początkiem 2014 roku Klienci Family House otrzymali klucze do swoich nowych mieszkań w inwestycji TOPAZ. Budynek powstał  przy skrzyżowaniu ulicy Bosej z ulicą Myśliwską, w dzielnicy Górczyn w Poznaniu.

    Inwestycja jest bardzo dobrze skomunikowana z centrum miasta. Lokalizacja w pobliżu pętli tramwajowej i autobusowej oraz CH Panorama – jest dogodnym miejscem na codzienne zakupy. Dodatkowym atutem tej inwestycji jest bliskość szkoły podstawowej w sąsiedztwie budynku


    „Spółka od początku swego istnienia stawia na wysoką jakość i szybkość działania, które w połączeniu z niską, atrakcyjną ceną dają znakomite efekty sprzedażowe. Dlatego kolejna nasza inwestycja Topaz cieszyła się tak ogromnym zainteresowaniem wśród klientów. Cieszę się, że tak wiele osób kolejny raz zaufało Family House i się nie zawiodło” – mówi Izabella Łukomska-Pyżalska Prezes Spółki Family House.    TOPAZ to sześciopiętrowy budynek, w którym znajdują się 94 mieszkania, jedno-, dwu- lub trzypokojowe o powierzchni 22-54 m2. Budynek  wyposażony został w windę przystosowaną do przewozu osób niepełnosprawnych. W podziemiach znajduje się również dwupoziomowy garaż.
    Większość mieszkań posiada balkony lub tarasy. Przy realizacji  inwestycji wykorzystano najwyższej jakości materiały, aby zapewnić mieszkańcom komfort i bezpieczeństwo. W ramach standardu deweloperskiego wyposażono każdy lokal w: drzwi wzmocnione, grzejniki, parapety wewnętrzne marmurowe, zewnętrzne granitowe oraz całość instalacji elektrycznych, wyprowadzeń wodnych oraz dostęp do telefonu i Internetu. Inwestycja spełniała wymogi kredytu „Rodzina na swoim”.