MENU
Biuro sprzedaży: +48 61 853 41 00 503 03 85 78
Jesteś tu:

ul. Robocza 39

  WSZYSTKIE MIESZKANIA ZOSTAŁY SPRZEDANE!

  Z końcem grudnia 2009 roku została zakończona budowa pierwszego budynku wielorodzinnego wybudowanego przez dewelopera Family House w dzielnicy Poznań-Wilda, na ul. Roboczej 39. Lokalizacja jest niezwykle atrakcyjna ze względu na bliskość centrum miasta, centra handlowego oraz nowoczesnego Fitness Clubu.

  W inwestycji powstało 38 mieszkań jedno-, dwu- i trzypokojowych o ciekawym zamyśle architektonicznym, które sprzedały się w bardzo szybkim tempie. Ceny kształtowały się na poziomie od 4200 do 5000 zł netto/m2 mieszkania. Budynek posiada VI kondygnacji naziemnych i jedną podziemną, w której zlokalizowano halę garażową mieszczącą 25 miejsc garażowych.


  plac zabaw


  Na każdym piętrze mieści się 8 mieszkań, wyjątkiem jest V piętro, na którym znajduje się 6 mieszkań - w tym dwa trzypokojowe apartamenty. Jeden z nich został wykończony z wysokiej klasy materiałów, jest on aktualnie w sprzedaży. Każde mieszkanie posiada przynależne pomieszczenie gospodarcze, znajdujące się na tym samym piętrze bądź na poziomie hali garażowej.

  Mieszkania wykonane zostały w standardzie deweloperskim, który przewidywał: drzwi antywłamaniowe, parapety marmurowe wewnętrzne, granitowe zewnętrzne, grzejniki, instalacje elektryczne, wyprowadzenia wodne itd. Wszyscy Klienci mieli możliwość skorzystania na etapie budowy z opcji dodatkowych takich jak: drzwi przesuwne typu patio, okna drewniane, rolety, silniki do rolet, mata grzewcza, odkurzacz centralny, okablowanie alarmowe itd.  W budynku znajduje się winda przystosowana do przewozu osób niepełnosprawnych.

  Należy zwrócić szczególną uwagę na wysokiej klasy wykończenie części wspólnych, czyli klatki schodowej i korytarzy – gresy antypoślizgowe, luksfery, niespotykane mozaiki ścienne. Zewnętrzny wygląd budynku został wzbogacony o balustrady balkonów ze stali nierdzewnej oraz oświetlenie, które po zmroku nadaje nowoczesny wygląd. Nad niepowtarzalnym charakterem tych wykończeń czuwał wykwalifikowany projektant.

  Na parterze budynku zostały zaplanowane powierzchnie handlowe oraz pięć przestronnych garaży wyposażonych w automatyczne bramy garażowe na pilota. W całym budynku zastosowano wysokiej klasy rozwiązania techniczne: video domofony, automatyczną bramę do podziemnej hali garażowej i tym podobne. W podwórzu dla najmłodszych mieszkańców udostępniono plac zabaw.